Kontakt

adw. Justyna Jabłonka

ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 52/46,
03-982 Warszawa

tel.: 798 999 609
sekretariat@kancelariawyrzykowscy.pl

Spotkania możliwe w siedzibie Kancelarii bądź Online. Klientów reprezentuję przed organami administracyjnymi i sądami w całym kraju.

Kontakt

W celu umówienia się na spotkanie bądź chęci uzyskania porady prawnej proszę o wypełnienie formularza kontaktowego lub napisane wiadomości e-mail bezpośrednio na sekretariat@kancelariawyrzykowscy.pl z podaniem swojego imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz krótkiego opisu sprawy.

Kontaktując się z Kancelarią oświadczają Państwo, iż podane dane są danymi prawdziwymi. Jeśli w danej sprawie reprezentuje Państwa inny adwokata bądź radca prawny proszę o taką informację.

Wypełnij formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Justyna Jabłonka prowadząca działalność pod firmą Kancelaria Adwokacka Justyna Jabłonka, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44/U.5, 03-982 Warszawa, NIP: 5681575393 . Twoje dane osobowe tj. imię i nazwisko, adres email oraz dane osobowe podane w formularzu kontaktowym przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale brak ich podania uniemożliwia uzyskanie odpowiedzi. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych możesz znaleźć w Polityce Prywatności.

Zapraszam do mojego biura